ПИТАННЯ ЗАВІДУЮЧОМУ ВІДДІЛЕННЯМ
НАДІСЛАТИ ВИПИСКУ

Центр реабілітації

Коли заходить мова про відновлення хворого після , головну роль відіграє час — якщо дозволяє стан хворого, реабілітацію потрібно ініціювати якомога раніше. Саме в цьому випадку шанс одержати більш успішні результати лікування зростає.

У перші дні після перемоги над інсультом хворий повинен перебувати у відділенні нейрореанімації або відділенні інтенсивної неврології під постійним контролем лікарів, які будуть стежити за станом серцево-судинної й дихальної систем організму, а також боротися з набряком головного мозку, який виникає навколо інсультного осередка. Саме в ці перші дні за хворим потрібний найбільший догляд.

Далеко не всі лікарні здатні забезпечити потрібний рівень догляду й відновлення пацієнта після перенесеного інсульту, тому перед близькими хворого постає питання про вибір спеціалізованої установи, де хворому зможуть допомогти поліпшити й відновити втрачені функції організму.

Відновлення рухового та мовного апарату, а також робота психолога з пацієнтом є обов’язковими частинами загального процесу відновлення після інсульту.

Так відновленню рухових функцій пацієнта сприяють заняття лікувальною фізкультурою, спрямовані на повернення потрібного обсягу рухів, сили й навичок самообслуговування.

Під час мовної реабілітації з хворим працює логопед або нейропсихолог, дії якого спрямовані на збільшення мовної активності.

На цьому кроці до відновлення хворого величезну роль відіграє присутність і контакт з близькими, які не тільки повинні методично проводити домашні заняття з хворим, а й вести з ним побутові бесіди.

У Центрі реабілітації після інсульту клініки «Аксімед» працюють саме такі люди, які прагнуть поліпшити якість життя своїх пацієнтів і зробити їхнє перебування в стінах Центру максимально ефективним.

За плечима лікарів Центру — роки практики й чимало пацієнтів, які змогли поліпшити своє життя й відновитися після інсульту з їхньою допомогою.

Відновлення після інсульту безсумнівно — тривала й тяжка праця, яка далеко не кожному під силу. Процес соціальної адаптації хворих після інсульту протікає вкрай складно у вигляді вираженого мовного й рухового дефекту, а також больового синдрому. Тому більшість тих, хто переніс інсульт, найчастіше піддаються депресивним станам.

Психологам і реабілітологам необхідно вести бесіди як із хворим, так і з його рідними, спрямовуючи їхні дії щодо того, як правильно будувати життя далі з урахуванням потреб хворого. Хворий повинен відчувати постійну підтримку своїх близьких у процесі відновлення після інсульту.

Мета нашого реабілітаційного центру в Києві

Центр реабілітації створений з метою надання спеціалізованої високоякісної допомоги у відновленні рухів, когнітивних і мовних функцій в Пацієнтів, що перенесли інсульт чи травму опорно-рухового апарату.

Наша команда

Співробітники Центру реабілітації готові докласти максимум зусиль, знань, мотивації й досвіду для досягнення синергетичного ефекту в процесі відновлення втрачених функцій.

Записаться