"Аксимед"

 

Адреса центру

м. Київ
м. Левобережна
вул. О. Туманяна, 3
вул. Р. Окіпної, 5

Графік работи

Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб - Нд: 8:00 - 20:00
Без вихідних

 • promo-0759-01.jpg
 • promo-0759-02.jpg
 • promo-0759-03.jpg
 • promo-0759-04.jpg
 • promo-0759-05.jpg

Переваги реабілітації в клініці "Аксімед"

 • Спеціалізований реабілітаційний центр;
 • Всі фахівці проходять стажування в клініках Німеччини;
 • Сучасне і унікальне обладнання;
 • Реабілітація 7 днів на тиждень, включаючи вихідні та святкові дні;
 • Комфортне перебування в одномісних палатах;
 • Індивідуальна турбота;
 • Персональний повар.

Коли заходить мова про відновлення хворого після інсульту, головну роль відіграє час — якщо дозволяє стан хворого, реабілітацію потрібно ініціювати якомога раніше. Саме в цьому випадку шанс одержати більш успішні результати лікування зростає.

У перші дні після перемоги над інсультом хворий повинен перебувати у відділенні нейрореанімації або відділенні інтенсивної неврології під постійним контролем лікарів, які будуть стежити за станом серцево-судинної й дихальної систем організму, а також боротися з набряком головного мозку, який виникає навколо інсультного осередка. Саме в ці перші дні за хворим потрібний найбільший догляд.

Далеко не всі лікарні здатні забезпечити потрібний рівень догляду й відновлення пацієнта після перенесеного інсульту, тому перед близькими хворого постає питання про вибір спеціалізованої установи, де хворому зможуть допомогти поліпшити й відновити втрачені функції організму. Відновлення рухового та мовного апарату, а також робота психолога з пацієнтом є обов'язковими частинами загального процесу відновлення після інсульту. Так, відновленню рухових функцій пацієнта сприяють заняття лікувальною фізкультурою, спрямовані на повернення потрібного обсягу рухів, сили й навичок самообслуговування. Під час мовної реабілітації з хворим працює логопед або нейропсихолог, дії якого спрямовані на збільшення мовної активності. Саме на цьому кроці до відновлення хворого величезну роль відіграє присутність і контакт з близькими, які не тільки повинні методично проводити домашні заняття з хворим, а й вести з ним побутові бесіди.

У Центрі реабілітації після інсульту клініки «Аксімед» працюють саме такі люди, які прагнуть поліпшити якість життя своїх пацієнтів і зробити їхнє перебування в стінах Центру максимально ефективним. За плечима лікарів Центру — роки практики й чимало пацієнтів, які змогли поліпшити своє життя й відновитися після інсульту з їхньою допомогою.

Відновлення після інсульту безсумнівно — тривала й тяжка праця, яка далеко не кожному по силах. Процес соціальної адаптації хворих після інсульту протікає вкрай складно у вигляді вираженого мовного й рухового дефекту, а також больового синдрому. Тому більшість тих, хто переніс інсульт, найчастіше піддані депресивним станам. Психологам і реабілітологам необхідно вести бесіди як із хворим, так і з його рідними, спрямовуючи їхні дії щодо того, як правильно будувати життя далі з урахуванням потреб хворого. Хворий повинен відчувати постійну підтримку своїх близьких у процесі відновлення після інсульту.

Мета нашого реабілітаційного центру

Місія: Центр реабілітації створений з метою надання спеціалізованої високоякісної допомоги у відновленні рухів, когнітивних і мовних функцій в Пацієнтів, що перенесли інсульт чи травму опорно-рухового апарату.

Наша команда

Команда: Співробітники Центру реабілітації готові докласти максимум зусиль, знань, мотивації й досвіду для досягнення синергетичного ефекту в процесі відновлення втрачених функцій.