Центр реабілітації після інсультів та травм

Адреса центру
м. Київ
м. Левобережна
вул. О. Туманяна, 3
Телефони
 (044) 390-00-55
 (067) 390-00-55
  (073) 390-00-55 
 (099) 390-00-55

Ерготерапія

Ерготерапія — це комплекс методів, спрямованих на допомогу Пацієнту в повсякденному житті й сприяючих розвитку, відновленню й підтримці необхідних побутових навичок і дій.

Основні принципи ерготерапії

  • сінергетика дій Ерготерапевта й Пацієнта;
  • урахування потреб і бажань Пацієнта;
  • акцент зусиль фахівця на значимих для Пацієнта діях (наприклад, відновлення навичок письма для журналіста);
  • використання результатів новітніх профільних наукових досягнень.

ЕРГОТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТІЛ — спеціальна конструкція, створена з урахуванням потреб Пацієнта, що проходить курс реабілітації. Особлива побудова стола захищає Пацієнта від падіння й розширює робочий простір. Місце фахівця-реабілітолога розташовується напроти Пацієнта, що дозволяє їм тісно взаємодіяти, спільно домагаючись максимального результату.

ерготерапевтичний стіл

КУХНЯ — невід'ємна сторона побутового життя кожної людини. У Центрі встановлена спеціальна модель кухонної зони, призначена допомогти Пацієнту відновити втрачену впевненість при виконанні побутових дій: нарізці овочів, митті продуктів, приготуванні чаю і т.ін. За допомогою занять у спеціальній моделі кухні зменшується ступінь залежності Пацієнта від сторонньої допомоги.

АРТ-ТЕРАПІЯ — у процесі арт-терапевтичної роботи накопичується інформація про сильні сторони особистості Пацієнта і його ресурси, яку фахівці Центру використовують для створення ефективних персоніфікованих програм психотерапевтичних і соціально-побутових заходів, спрямованих на якнайшвидше відновлення порушених функцій. Крім того, арт-терапія сприяє психоемоційному розвантаженню й підвищенню функціонального стану Пацієнта.

ерготерапевтичний стіл