"Аксимед"

 

Адреса центру

м. Київ
м. Левобережна
вул. О. Туманяна, 3
вул. Р. Окіпної, 5

Графік работи

Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб - Нд: 8:00 - 20:00
Без вихідних

Реабілітація після перелому

Усі ми прагнемо бути здоровими й бачити такими наших рідних і близьких. Однак ніхто не застрахований від неприємних випадковостей, що можуть трапитися з кожним із нас всупереч нашій волі. Досвід перших травм і розуміння того, що себе потрібно берегти, ми отримуємо ще в ранньому дитинстві, коли падаючи з велосипеда, розбиваємо коліна, або, біжучи за м’ячом, падаємо на руку, чи стрибаємо у воду, не переконавшись у тому, що там достатньо глибоко, щоб уникнути травм... З віком ми все більше усвідомлюємо, що потрібно опікуватися своїм здоров'ям, але, разом з тим, не можемо щодня не піддавати його ризику.

Будь-яка травма завжди неприємна. Особливо це стосується тих травм, що мають наслідки — тягнуть за собою тривалий процес реабілітації, протягом якого ми постійно сфокусовані лише на тому, щоб відновитися й повернути колишню форму. Перелом є одним з тих видів травм, які опісля ще довго чинять дискомфорт. У випадку неправильної реабілітації після перелому людину ще довго можуть турбувати неприємні відчуття чи біль у постраждалій частині тіла. Тому важливо знати й пам'ятати, що процес видужання не обмежується лише зрощенням костей чи перебуванням у гіпсі.

Реабілітація після перелому спрямована на максимальне або повне відновлення функцій постраждалої частини тіла і повинна містити в собі комплекс процедур, які залежно від травми можуть складатися з лікувальної фізкультури, лікувальної гімнастики, фізіотерапії та масажу. Кожна зі складових комплексу повинна бути підібрана кваліфікованим фахівцем з урахуванням усіх особливостей саме Вашої травми, щоб подальша реабілітація мала позитивний ефект.

У Центрі реабілітації після травм клініки «Аксімед» є все необхідне, що Ви змогли максимально відновити рухові функції постраждалої кінцівки. Наявність сучасних методик лікування й новітнє устаткування для проведення комплексу заходів реабілітації після переломів доповнює присутність у клініці справжніх професіоналів своєї справи — лікарів-практиків, що докладуть усіх зусиль задля того, щоб Ваш процес відновлення пройшов максимально успішно.

Коли мова йде про реабілітацію після перелому, не варто займатися самолікуванням або дотримуватися порад близьких та друзів. Приходьте до Центру реабілітації після травм клініки «Аксімед» — і отримайте кваліфіковану консультацію та допомогу фахівців.

Будьте здорові!

Переваги реабілітації в клініці "Аксімед"

  • Спеціалізований реабілітаційний центр;
  • Всі фахівці проходять стажування в клініках Німеччини;
  • Сучасне і унікальне обладнання;
  • Заняття по реабілітації 7 днів на тиждень;
  • Комфортне перебування в одномісних палатах;
  • Індивідуальна турбота;
  • Персональний повар.