"Аксимед"

 

Адреса центру

м. Київ
м. Левобережна
вул. О. Туманяна, 3
вул. Р. Окіпної, 5

Графік работи

Пн - Пт: 8:00 - 22:00
Сб - Нд: 8:00 - 20:00
Без вихідних

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ТРАВМ ГОЛОВИ

Черепно-мозкова травма — це механічне ушкодження як костей черепа, так і м'яких внутрічерепних тканин мозку, мозкових оболонок, судин і нервів. Будь-яка травма голови — це досить хворобливий стан, при якому, окрім фізичних страждань, у пацієнта та його рідних виникає занепокоєння щодо можливих наслідків травми, які можуть проявитися не одразу. Тому особливо важливим після закінчення нейрохірургічного лікування є наступний етап — реабілітація в спеціалізованому відділенні або центрі. Якщо її не провести правильно, то можуть виникнути ускладнення.

Комплексна реабілітація

У реабілітаційному відділенні клініки «Аксімед» Ви можете отримати комплексну реабілітацію після черепно-мозкових травм. Кваліфіковані фахівці забезпечать багатоетапне лікування, а також профілактику можливих ускладнень, що буде сприяти максимально швидкому відновленню. Основна мета такої реабілітації — допомогти людині повернутися до нормального життя, відновитися на роботі й уникнути посттравматичного синдрому — залишкових явищ перенесеної травми. Сучасні курси й методи реабілітації допомагають пацієнтам відновитися навіть після дуже складних травм. Лікарі нашого відділення реабілітації мають індивідуальний підхід до кожного Пацієнта, адже в кожному випадку може знадобитися ретельний аналіз ситуації (складність травми, стан пацієнта й т.п.), а за необхідності — і додаткова діагностика. І лише після цього фахівці визначають обсяг необхідних реабілітаційних заходів.

Не менш важливим моментом є відновлення втрачених навичок. На жаль, в результаті важких травм люди можуть втрачати деякі розумові або фізичні можливості. У більшості випадків їх можна відновити, але для цього потрібні регулярні тренування. Іноді, при дуже важких нейротравмах, взагалі не йде мова про можливість відновлення колишніх здатностей. Основна мета в подібних випадках — відновити ті функції мозку, які вціліли, й допомогти виробити замість втрачених здатностей нові, які допоможуть нормально жити й працювати в суспільстві.

З пацієнтом працює психолог, який допомагає людині пережити на цьому етапі всі внутрішні переживання й емоційні комплекси, що часто виникають після травми.

У реабілітаційному відділенні клініки «Аксімед» практикується комплексний підхід до лікування з використанням індивідуального медикаментозного лікування й сучасного устаткування. Завдяки цьому в більшості випадків вдається досягти позитивних результатів реабілітаційного лікування травм голови. Реабілітація проходить у комфортних умовах. Висококваліфіковані й ввічливі фахівці допоможуть Вам у будь-якому питанні.

Переваги реабілітації в клініці "Аксімед"

  • Спеціалізований реабілітаційний центр;
  • Всі фахівці проходять стажування в клініках Німеччини;
  • Сучасне і унікальне обладнання;
  • Заняття по реабілітації 7 днів на тиждень;
  • Комфортне перебування в одномісних палатах;
  • Індивідуальна турбота;
  • Персональний повар.