"Аксимед"

 

Адреса центру

м. Київ
м. Левобережна
вул. О. Туманяна, 3
вул. Р. Окіпної, 5

Графік работи

Пн - Пт: 8:00 - 22:00
Сб - Нд: 8:00 - 20:00
Без вихідних

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ТРАВМ СПИНИ

В результаті травми спини можливі досить серйозні наслідки — тому що в подібній ситуації найчастіше ушкоджується хребет. Можливість повністю або частково відновити втрачені в результаті травми функції не раз підтверджувала практика. При таких проблемах пацієнтові потрібно грамотне відновлювальне лікування.

Ознаки травматичного ураження спинного мозку, отримані в результаті ударів, здавлювань, розривів, струсів та інших механічних ушкоджень, досить складні як для пацієнта, так і для лікаря. Основними при цьому є розлади чутливості й рухів, причина яких — порушення іннервації й кровопостачання в м'язових волокнах в результаті травми, через що в них порушується обмін речовин.

У відділенні реабілітації Клініки «Аксімед» використовують різноманітні методи — кожний з них по-своєму ефективний, але досягти гідних результатів і якнайшвидшого відновлення можна тільки при застосуванні комплексного підходу. Чим раніше пацієнт почне реабілітацію, тим швидше він отримає шанси на одужання.

Комплексне відновлення

Реабілітація після травми спини й відновлення втрачених функцій — завдання не з простих, але доведених науково й цілком реальних — при цьому провідну роль грають фізичні методи лікування й засоби лікувальної фізкультури.

Фізичні методи сприяють поліпшенню кровообігу, нормалізації м'язового тонусу, прискоренню регенерації нервових волокон, поліпшенню обмінно-енергетичних процесів, зменшенню больового синдрому й активізації захисних сил організму. Послідовність занять, оптимальний режим ЛФК і рекомендовані навантаження професійно та грамотно може підібрати лише фахівець-реабілітолог. Саме тому перед початком занять обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем. Вправи для кожного пацієнта нашого відділення підбираються індивідуально. Щоб досягти оптимальної динаміки відновлення, їхню інтенсивність визначають залежно від стану хворого.

Вправи лікувальної фізкультури допомагають скоротити реабілітаційний період і прискорити повернення до нормального способу життя після спінальних травм. Окрім цього, ЛФК впливає на загальний стан організму, включаючи діяльність серцево-судинної, нервової й дихальної систем, і допомагає поліпшити психоемоційний стан.

Діючим і неоціненним засобом для реабілітації спінальних хворих є лікувальний масаж. Для лікування пацієнтів з травматичним ушкодженням спинного мозку використовують різні його варіанти: класичний ручний масаж, точковий, сегментарний і апаратний.

Додатковим лікувальним засобом, що добре зарекомендував себе у реабілітації таких пацієнтів, є міостимуляція — вплив на м'язи за допомогою імпульсного струму. Завдяки даному методу поліпшується робота серцево-судинної й нервової систем, активізується кровообіг, підвищується тонус м'язових тканин, попереджається можливість атрофії м'язів, прискорюється відновлення м'язів після тривалої нерухомості.

Співробітники відділення реабілітації Клініки «Аксімед» докладають максимальних зусиль для того, щоб пацієнти без проблем могли адаптуватися до свого стану. Ми допоможемо повернути клієнтам колишні здатності й навички, адаптуємо їх до фізичних та емоційних наслідків даної проблеми.

Переваги реабілітації в клініці "Аксімед"

  • Спеціалізований реабілітаційний центр;
  • Всі фахівці проходять стажування в клініках Німеччини;
  • Сучасне і унікальне обладнання;
  • Заняття по реабілітації 7 днів на тиждень;
  • Комфортне перебування в одномісних палатах;
  • Індивідуальна турбота;
  • Персональний повар.